גגונים

הגגון הינו אלמנט קירוי לגשם ושמש ולכל מטרה.
השימושים בגגונים מאד מגוונים, ובעזרתם ניתן לפתור בעיות רבות אם זה במסגרת הבית, העסק וכל מקום שזקוק לקרוי והגנה בפני הגשם, השמש, הלכלוך וכו…
אצלנו ניתן למצוא גגונים באיכות מצויינת עם 5 שנות אחריות.
הגגונים שלנו עשויים מפוליקרבונט גם הזרועות וגם הכיסוי עם מוטות אלומיניום לחיזוק ניתן להזמין בכל רוחב שתירצו עם 5 מידות יציאה: 0.65, 1.00, 1.27, 1.50, 1.87.
אנו בונים את הגגון על פי מידת הגודל המדויקת שזקוק הלקוח ועל פי מה שנכון למקום.

את הגגונים שלנו ניתן לקבל להתקנה עצמית, הלקוח מקבל את האביזרים הנלווים להתקה והדרכת התקנה  מאיש ממתקין מוסמך, או ניתן להעזר בצוות ההתקנות המקצועי של החברה.

גגון לדלת כניסה

גגון לחלון

גגון לכביסה

גגון למרפסת

גגון לחניה

בואו להתרשם מהמוצרים באולם התצוגה החדש שלנו:
ימים א'-ה' – 8:30-17:00
יום ו' 8:30-13:00
ניתן לתאם פגישה לשעות מאוחרות יותר
בטלפון – 04-8413281

השאירו פרטים ומומחה הצללה ייצור עימכם קשר

שאלות נפוצות על גגונים

הגגון מגן מפני הגשם בזכות אטימותו המוחלטת למים. ולאחר התקנתו משלימים את האיטום עם פס סיליקון בין הקיר לגגון.

הגגון כניסה לבית הינו פיתרון מושלם. בימי הגשם, הגגון מגן על הדלת הכניסה ממי הגשם ומגן על האדם בזמן שהוא פותח את הדלת, בזכות האטימות המוחלטת של הגגון למים.

בימי השמש מסנן הגגון את קרני השמש ומפחית חום בזכות הכיסוי פולי קרבונט חלבי ובכך מגן על דלת הכניסה משינויי צבע שיכולים להיגרם מקרני השמש.

המלצה: כדאי לבקש את הגגון לדלת כניסה במידה גדולה יותר מדלת הכניסה לפחות בחצי סנטימטר לכל צד ולגבי העומק צריך לקחת בחשבון שככל שהעומק יהיה גדול יותר כך ההגנה על דלת הכניסה תהיה מרבית.

גגון מעל חלון יכול לפתור רטיבויות שמגיעות מהחלון או מהקיר מתחת לחלון.

כאשר הגגון מותקן מעל החלון הבעייתי הגגון מונע שפיכת מי הגשם על החלון או על הקיר ובכך מפחית ואפילו מונע ופותר רטיבויות. מחלון או מקיר הבית.

התקנת גגון מעל כביסה הינו פיתרון מעולה לשמירה והגנה על הכביסה התלויה בחוץ, גם בימי החורף הגגון מונע חדירת מים לכביסה ובימי השמש הגגון מסנן את קרני השמש ובכך הוא מונע הרס של הכביסה התלויה.

הגגון מגיע כיחידה אחת לכל רוחב הקיר בכך ניתן למדוד במדוייק את מידת הגגון הרצויה. ע"פ רוחב חבלי הכביסה ולקבוע את גודל הזרועות על פי העומק, לקבלת כיסוי מושלם של הכביסה ולהגנתה המלאה.

צפו בהמלצות לקוחותינו

‏‎Schlomo Bi
קרא עוד
גגון אלומיניום מעל מסתור כביסה, הוזמן לפני 3 ימים וכבר מותקן. עבודה ברמה הכי גבוהה שיש, איכות חמרים מעולה, התקנה מקצועית ע"י צוות 3 אנשים. שווה לשלם קצת יותר מהסטנדרט ולקבל הרבה יותר, עבודה מקצועית מעולה ואחריות 5 שנים !!! ממליץ מכל הלב 💝
יובל
קרא עוד
אלום חיפה - ראשית והכי חשוב המוצר איכותי , תפור למידות ולצרכים. הייתה אוזן קשבת לכל הבעיות והשאלות מצד המנהל הטכני מיכה והיה עקשן לעיתים יותר ממני שהמוצר יגיע ויותקן בצורה המושלמת ביותר. אשת הקשר קרן מדהימה בסבלנות באדיבות ובזמינות !!!! בפעמיים בהם הותקנו גגונים בביתי הצוות הגיע בדיוק בשעה שנקבעה וביצע עבודה נקייה ומדוייקת באופן שקט וצנוע. בקיצור מומלץ מכל הבחינות !!!!! משפחת ממן
Daniel Kornitzer
קרא עוד
הזמננו באלום שני גגונים קטנים ואחד גדול. הם הגיעו להרכיב אותם תוך שבוע מיום ההזמנה. את הגגון הגדול בנו במקום. מאיר והצוות שלו עשו עבודה מצויינת, מקצועית ונקייה.
חיים שבח
קרא עוד
פגשתי צוות בראשות מיכה ומאיר מקצועיים אמינים קשובים לצרכים בקיצור צוות לעניין תודה על העבודה והאמינות כן ירבו כמותכם

בואו להתרשם מהמוצרים באולם התצוגה החדש שלנו:
ימים א'-ה' – 8:30-17:00
יום ו' 8:30-13:00
ניתן לתאם פגישה לשעות מאוחרות יותר
בטלפון – 04-8413281

השאירו פרטים ומומחה הצללה ייצור עימכם קשר