גגונים

הגגון הינו אלמנט קירוי לגשם ושמש ולכל מטרה.

השימושים בגגונים מאד מגוונים, ובעזרתם ניתן לפתור בעיות רבות אם זה במסגרת הבית, העסק וכל מקום שזקוק לקרוי והגנה בפני הגשם, השמש, הלכלוך וכו…

אצלנו ניתן למצוא גגונים באיכות מצויינת עם 5 שנות אחריות.

הגגונים שלנו עשויים מפוליקרבונט גם הזרועות וגם הכיסוי עם מוטות אלומיניום לחיזוק ניתן להזמין בכל רוחב שתירצו עם 5 מידות יציאה: 0.65, 1.00, 1.27, 1.50, 1.87.

אנו בונים את הגגון על פי מידת הגודל המדויקת שזקוק הלקוח ועל פי מה שנכון למקום.

את הגגונים שלנו ניתן לקבל להתקנה עצמית, הלקוח מקבל את האביזרים הנלווים להתקה והדרכת התקנה  מאיש ממתקין מוסמך, או ניתן להעזר בצוות ההתקנות המקצועי של החברה.

האם הגגון מגן מפני הגשם?

הגגון מגן מפני הגשם בזכות אטימותו המוחלטת למים. ולאחר התקנתו משלימים את האיטום עם פס סיליקון בין הקיר לגגון.

גגון במרפסת

האם הגגון יכול לפתור את בעיות כניסת הגשם בכניסה לבית?

הגגון כניסה לבית הינו פיתרון מושלם. בימי הגשם, הגגון מגן על הדלת הכניסה ממי הגשם ומגן על האדם בזמן שהוא פותח את הדלת, בזכות האטימות המוחלטת של הגגון למים.

בימי השמש מסנן הגגון את קרני השמש ומפחית חום בזכות הכיסוי פולי קרבונט חלבי ובכך מגן על דלת הכניסה משינויי צבע שיכולים להיגרם מקרני השמש.

המלצה: כדאי לבקש את הגגון לדלת כניסה במידה גדולה יותר מדלת הכניסה לפחות בחצי סנטימטר לכל צד ולגבי העומק צריך לקחת בחשבון שככל שהעומק יהיה גדול יותר כך ההגנה על דלת הכניסה תהיה מרבית.

גגון כניסה לבית

בואו להתרשם מהמוצרים באולם התצוגה החדש שלנו:
ימים א'-ה' – 8:30-17:00
יום ו' 8:30-13:00
ניתן לתאם פגישה לשעות מאוחרות יותר
בטלפון – 04-8413281

השאירו פרטים ומומחה הצללה ייצור עימכם קשר

צפו בהמלצות לקוחותינו

‏‎Schlomo Bi
קרא עוד
גגון אלומיניום מעל מסתור כביסה, הוזמן לפני 3 ימים וכבר מותקן. עבודה ברמה הכי גבוהה שיש, איכות חמרים מעולה, התקנה מקצועית ע"י צוות 3 אנשים. שווה לשלם קצת יותר מהסטנדרט ולקבל הרבה יותר, עבודה מקצועית מעולה ואחריות 5 שנים !!! ממליץ מכל הלב 💝
יובל
קרא עוד
אלום חיפה - ראשית והכי חשוב המוצר איכותי , תפור למידות ולצרכים. הייתה אוזן קשבת לכל הבעיות והשאלות מצד המנהל הטכני מיכה והיה עקשן לעיתים יותר ממני שהמוצר יגיע ויותקן בצורה המושלמת ביותר. אשת הקשר קרן מדהימה בסבלנות באדיבות ובזמינות !!!! בפעמיים בהם הותקנו גגונים בביתי הצוות הגיע בדיוק בשעה שנקבעה וביצע עבודה נקייה ומדוייקת באופן שקט וצנוע. בקיצור מומלץ מכל הבחינות !!!!! משפחת ממן
Daniel Kornitzer
קרא עוד
הזמננו באלום שני גגונים קטנים ואחד גדול. הם הגיעו להרכיב אותם תוך שבוע מיום ההזמנה. את הגגון הגדול בנו במקום. מאיר והצוות שלו עשו עבודה מצויינת, מקצועית ונקייה.
חיים שבח
קרא עוד
פגשתי צוות בראשות מיכה ומאיר מקצועיים אמינים קשובים לצרכים בקיצור צוות לעניין תודה על העבודה והאמינות כן ירבו כמותכם

האם הגגון לחלון נגד גשם יכול לפתור רטיבויות מחלונות הבית?

גגון מעל חלון יכול לפתור רטיבויות שמגיעות מהחלון או מהקיר מתחת לחלון.

כאשר הגגון מותקן מעל החלון הבעייתי הגגון מונע שפיכת מי הגשם על החלון או על הקיר ובכך מפחית ואפילו מונע ופותר רטיבויות. מחלון או מקיר הבית.

 

גגון מעל חלון

האם ניתן להתקין גגון כזה גם מעל כביסה?

התקנת גגון מעל כביסה הינו פיתרון מעולה לשמירה והגנה על הכביסה התלויה בחוץ, גם בימי החורף הגגון מונע חדירת מים לכביסה ובימי השמש הגגון מסנן את קרני השמש ובכך הוא מונע הרס של הכביסה התלויה.

הגגון מגיע כיחידה אחת לכל רוחב הקיר בכך ניתן למדוד במדוייק את מידת הגגון הרצויה. ע"פ רוחב חבלי הכביסה ולקבוע את גודל הזרועות על פי העומק, לקבלת כיסוי מושלם של הכביסה ולהגנתה המלאה.

 

גגון מעל כביסה

גגון למרפסת

ישנן מרפסות שהן מלבניות וצרות שהגגון יכול להיות בשבילם פתרון הצללה וקירוי מושלם מכיוון שמבחינת רוחב קיר הגגון יכול להיות בכל מידה שנרצה כיחידה אחת ומבחינת העומק הזרועה הכי גדולה היא 1.87.

ביעוץ איתנו אנו מתאימים את הגגון למקום ע"פ מה שנכון למקום ולפי רצונות הלקוח.

 

גגון מרפסת

גגון מעל חניה של רכב

בהרבה מקרים הגגון יכול לפתור בעייה של קירוי רכב מפני הגשם והשמש. צריך לבחון את מקום החניה של הרכב, ולנסות ולהתאים את הגגון.

לעיתים נצטרך להעזר בקונסטרוקציה בכדי שהגגון יתן לנו את המענה וההגנה המירבית עבור הרכב.

ניתן להבין את חוזק הגגונים שלנו ע"י הסירטון המוצג הבא.

אנו מזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה שלנו לראות ולהתרשם מהגגונים מקרוב ברחוב חלוצי התעשיה 67 מפרץ חיפה.

גגון בגדלים מיוחדים.

בואו להתרשם מהמוצרים באולם התצוגה החדש שלנו:
ימים א'-ה' – 8:30-17:00
יום ו' 8:30-13:00
ניתן לתאם פגישה לשעות מאוחרות יותר
בטלפון – 04-8413281

השאירו פרטים ומומחה הצללה ייצור עימכם קשר