לקוחות ממליצים

Ami Spiegler
קרא עוד
התקנת סוכך למרפסת עם זרועות Canofix. פרויקט מורכב, בגלל קומה גבוהה בבנין רב קומות, ורוחב גדול, שחייב התקנה סופית של הסוכך לקיר רק לאחר הרכבתו המלאה על הרצפה. צוות מקצועי, אדיב, סבלני. למרות גודל הסוכך והמורכבות של ההתקנה, הפרויקט הסתיים ללא תקלות או נזקים כלשהן לדירה, לאחר התגברות מוצלחת על בעיות התקנה שהתעוררו בגין בניין/מבנה לא ישר. עבודה מקצועית. כל הכבוד! ממליץ בחום! 👍👌👏
Amir Minerbi
קרא עוד
חיפשנו פתרון הצללה למרפסת. כבר בשיחת הטלפון הראשונה קיבלנו הסבר מעמיק וסבלני ממיכה. בהמשך ביקרנו באולם התצוגה שם קיבלנו סקירה מקיפה על האפשרויות כולל עצות של בעל מקצוע מנוסה. לאחר מכן מיכה הגיע אלינו הביתה כדי למדוד ולייעץ בבחירת הצבעים. הזמנו סוכך חשמלי, שהגיע בזמן כמובטח. ההתקנה נעשתה במקצועיות והתוצאה יפה, שימושית ולחלוטין לשביעות רצוננו.
יובל ממן
קרא עוד
אלום חיפה - ראשית והכי חשוב המוצר איכותי , תפור למידות ולצרכים. הייתה אוזן קשבת לכל הבעיות והשאלות מצד המנהל הטכני מיכה והיה עקשן לעיתים יותר ממני שהמוצר יגיע ויותקן בצורה המושלמת ביותר. אשת הקשר קרן מדהימה בסבלנות באדיבות ובזמינות !!!! בפעמיים בהם הותקנו גגונים בביתי הצוות הגיע בדיוק בשעה שנקבעה וביצע עבודה נקייה ומדוייקת באופן שקט וצנוע. בקיצור מומלץ מכל הבחינות !!!!!
shay woller
קרא עוד
כבר בהגיענו לאולם התצוגה בקריות קיבלנו את הרושם החיובי לגבי טיב ואיכות המוצגים. ואז נפגשנו במיכה אשר בידע ובמקצועיות שלו קנה את ליבנו ואכן תוך דקות ספורות ביצענו את הרכישה של פרגולה חשמלית. היחס הטיפול והשרות לכל אורך הדרך היו לתפארת. צוות ההתקנה בראשותו של מאיר היו מקצוענים אדיבים וקשובים לכל שאלה. יישר כוח. ממליץ עליהם בחום
Erez Dafna
קרא עוד
לפני שרכשנו אני וחבר את הגגונים בדקנו אצל אחרים וכולם נראו צעצועים ליד המוצרים של אלום חיפה. שוחחנו עם מיכה וקרן שהיו שירותיים ואדיבים במיוחד, ענו הסבירו וייעצו באורך רוח ובנפש חפצה, החלטנו לרכוש מאלום חיפה. עם קבלת המוצרים הבנו עד כמה בחרנו נכון. הגגון איכותי ביותר והאחרים באמת נחותים עשרות מונים ממנו. הגימור והחומרים איכותיים ביותר. בנוסף קיבלנו 5 שנות אחריות. יתרון חשוב היה האפשרות לקבל את הגגון בכל מידה מבלי לחבר ולשרשר גגונים כפי שיש אצל אחרים, הכל מתקבל מקשה אחת. הגגון מגיע מורכב קומפלט וכל שנשאר זה לקבע אותו לקיר עם ברגי ג’מבו מפלצתיים המסופקים יחד עם הגגון.
meir danino
קרא עוד
אלום חיפה היא חווית קניה מעולם אחר. לביתנו החדש החלטנו להתקין 2 פרגולות חשמליות נפתחות, אחת מהן כוללת מסכים לסגירה ותשתית לסוכה. לאחר סקר שוק מקיף הכולל גם חברות גדולות מאיזור המרכז הגענו דרך האינטרנט לאלום חיפה , מאותו הרגע היה ברור לנו שרק איתם אנחנו ממשיכים. קיבלנו ממיכה שירות מקצועי, אדיב, אמין וליווי אישי מהרגע הראשון בתצוגה ועד להשלמת כל העבודה כולל מציאת פתרונות ורעיונות. איכות העבודה בראשות מאיר וצוות ההתקנה שלו הייתה מושלמת. אין לנו ספק שאלום חיפה היא החברה הטובה ביותר בתחום וממליצים עליה בחום רב ומשוכנעים שכל מי שיעבוד איתם רק ירוויח ויהנה כמונו. עלו והצליחו !!!
Leonid Vainbrand
קרא עוד
הזמנו סכך חשמלי גדול. כל התהליך מהזמנה ועד ההתקנה היה טוב מאוד. עמדו במועד אספקה, ביום ההתקנה הגיעו בזמן, עשו עבודה נקייה ומדויקת, וגם נתנו הסבר מפורט על הפעלה של הסכך.
יונית
קרא עוד
מקצוענות ושירות יוצאים מן הכלל ונדירים לסטנדרטים בארץ! הגענו ל"אלום חיפה" במקרה, דרך חברת "קליל". קיבלנו ממיכה יעוץ מקצועי מקיף וסבלני לפתרון בעיות הצללה באולם התצוגה ובביתנו, והזמנו סוככים ותריסים (חשמלי וידני). ההתקנה נעשתה במספר שלבים בהתאם לאספקת המוצרים, על-ידי צוות מיומן בניצוחו של מאיר. כל שאלה ובקשה שלנו נענו ברצון ובסבר פנים יפות. העבודה בוצעה במקצועיות רבה. הגיעו בזמן עם כל הציוד הנדרש והשאירו מקום נקי ומוצל... תודה רבה ויישר כח!
Daniel Kornitzer
קרא עוד
הזמננו באלום שני גגונים קטנים ואחד גדול. הם הגיעו להרכיב אותם תוך שבוע מיום ההזמנה. את הגגון הגדול בנו במקום. מאיר והצוות שלו עשו עבודה מצויינת, מקצועית ונקייה.
Amit Ben-gozi‎‏
קרא עוד
קנינו פרגולה חשמלית מאלום חיפה מוצר איכותי, יתרה מזאת מילה זאת מילה ושירות ללא פשרות! תודה גדולה למיכה ולצוות בשטח בראשות מאיר, אתם אלופים!
תיקי כהן
קרא עוד
עשיתי אצל אלום פתרונות הצללה במרפסת, בעלי מקצוע מהימנים, עמדו בזמנים עבודה יפה מאוד, הגיעו לבית לקחו מדידות במרפסת של 24 מ"ר עשו לי 6 מנועים חשמלים שכל מנוע נפתח בנפרד, ויש אפשרות לסגור את כל המרפסת ביחד , הבד איכותי שדרכו אפשר לראות גם את הנוף וגם לקבל פרטיות , איכות חיים חדשה מודה להם מאוד מאוד, סוף סוף אני יכולה לנצל את המרפסת גם במזג אוויר סוער, וגם בימים שהשמש קודחת ונוסף 5 שנות אחריות בקיצור מרוצה עד הגג
‏‎Schlomo Bi
קרא עוד
גגון אלומיניום מעל מסתור כביסה, הוזמן לפני 3 ימים וכבר מותקן. עבודה ברמה הכי גבוהה שיש, איכות חמרים מעולה, התקנה מקצועית ע"י צוות 3 אנשים. שווה לשלם קצת יותר מהסטנדרט ולקבל הרבה יותר, עבודה מקצועית מעולה ואחריות 5 שנים !!! ממליץ מכל הלב 💝
Carmit Ron
קרא עוד
יצאה עבודה מדהימה. בדיוק מה שחיפשתי הרבה זמן. עבודת ההתקנה נעשתה ביעילות, מקצועיות ובנעימות. תודה גדולה ושנה טובה
Shmuel Eisman
קרא עוד
ב - 23/06/2020 רכשנו למרפסת דירתנו סוכך זרועות חשמלי מ"אלום חיפה" לאחר סקר באינטרנט ולאחר יעוץ מקצועי של מיכה כולל ביקור באתר. לציין אדיבות וסבלנות יתרים של מיכה וצוותו לאורך כל הדרך כמו גם מוצר איכותי ביותר והתקנה ללא דופי נאמנים להזמנה.
yuval ben-dov
קרא עוד
הגענו לאלום דרך קרוב משפחה שבנה אצלו. קיבלנו שירות נהדר, מהיר ואיכותי תוך כדי כל הקורונה- אי של שפיות! צוות רציני, מבין עניין, מתעסק ברצינות בעבודה ולא מבזבזים זמן. הקמנו יופי של פרגולה, בדיוק כמו שרצינו וגם העתקנו את הישנה לצד השני בזמן שיא. ובתקציב שנקבע כל הכבוד ממליץ בחום
יובל
קרא עוד
אלום חיפה - ראשית והכי חשוב המוצר איכותי , תפור למידות ולצרכים. הייתה אוזן קשבת לכל הבעיות והשאלות מצד המנהל הטכני מיכה והיה עקשן לעיתים יותר ממני שהמוצר יגיע ויותקן בצורה המושלמת ביותר. אשת הקשר קרן מדהימה בסבלנות באדיבות ובזמינות !!!! בפעמיים בהם הותקנו גגונים בביתי הצוות הגיע בדיוק בשעה שנקבעה וביצע עבודה נקייה ומדוייקת באופן שקט וצנוע. בקיצור מומלץ מכל הבחינות !!!!! משפחת ממן
Liat Mardix
קרא עוד
ממליצה בחום על חברת "אלום חיפה". הוזמנו על-ידנו 2 פרגולות חשמליות. העבודה שבוצעה היתה מקצועית ואיכותית. כל האנשים המעורבים - מיכה, מאיר ושאר העובדים, מקצוענים, אדיבים והכי חשוב - רגועים!
חיים שבח
קרא עוד
פגשתי צוות בראשות מיכה ומאיר מקצועיים אמינים קשובים לצרכים בקיצור צוות לעניין תודה על העבודה והאמינות כן ירבו כמותכם
Boris Portnov
קרא עוד
עבודה מצוינת. מהירה ובאיכות גבוה. אני מאוד מבסוט. ממש מומלץ.
אייל אברהם
קרא עוד
ממליץ בחום על חברת אלום חיפה.הזמנתי פרגולה חשמלית נפתחת, בוצעה עבודה מדוייקת ,מושלמת ומקצועית. חברה אמינה,עם שירות מעולה ואנשים מקסימים ואדיבים.
evgeny dolgin
קרא עוד
מאוד שמחים שבחרנו באלום חיפה, כל התהליך מתחילתו ועד סופו היה סופר מקצועי עוד משלב הקנייה. המוצר עצמו מצוין (קנינו סכך חשמלי בגודל 5.5 על 4 מ) .האספקה הייתה בזמן. את ההדרכה וההסברים העבירו באופן מאוד ברור, סבלני ומקצועי. ההתקנה מהירה ומדויקת. בקיצור, מאוד נדיר לפגוש שירות כזה מעולה מאוד מאוד מומלץ!