כיצד ניתן לבצע שיפור לעיצוב החיצוני של הבית

סוכך זרועות

אנו אוהבים לשדרג ולהשקיע בעיצוב החלק הפנימי של הבית שלנו, אבל מה עם החלק החיצוני של הבית? הרי גם הוא לא פחות חשוב מהחלק הפנימי. על כן, מומלץ ורצוי גם להשקיע בחלק הזה, כך שייראה לא פחות יפה מהחלק הפנימי. לפניכם כמה טיפים לשיפור החלק החיצוני.

 

ריהוט גן איכותי

תוכלו להוסיף נדנדה לגינה, שמשייה וכמו כן מערכות ישיבה מפנקות ונוחות. כך תוכלו לשבת בערבים עם בני המשפחה והחברים ואפילו לקיים ארוחות במרפסת ובגינה שלכם. חשוב מאוד לשים לב איזה ריהוט רוכשים, יש לרכוש ריהוט שעשוי מחומרים איכותיים והכי חשוב שיהיה עמיד בפני נזקי מזג האוויר. מעבר לכך, יש לבחור ריהוט מעוצב, שיוסיף רק יופי למרפסת או לגינה.

 

פתרונות הצללה

סביר להניח שאתם סובלים מקרני השמש ועל כן, אתם לא יכולים ליהנות לשבת בגינה או במרפסת שלכם. דעו שהפתרון הכי אידיאלי עבורכם הוא התקנה של פרגולה או סוכך. תוכלו לבחור בין פרגולה חשמלית או סוכך זרועות. קחו בחשבון שיש הבדלים ביניהם גם מבחינת המחיר וגם מבחינת התחזוקה. יש יתרון בבחירת פרגולה חשמלית, מפני שהיא חשמלית ואז תוכלו לקבוע את רמת ההצללה שתרצו, כלומר לקבוע את כמות האור שתיכנס הביתה או בכלל לחלל המרפסת.

 

דקים

אם אתם רוצים לעשות חיפוי דקורטיבי למרפסת שלכם, תוכלו לבחור ברצפת דק. מומלץ שלא להתקין את הדק בעצמכם, אלא להביא חברה מקצועית המשווקת ומתקינה דקים. כך תדעו שהעבודה תצא מקצועית ביותר. תוכלו לבחור את סגנון ועיצוב הדק שמתאים לכם וכמו כן את החומר ממנו הוא עשוי. הדק לא רק משפר את עיצוב המרפסת שלכם, אלא גם הופך אותה להרבה יותר נוחה לשימוש.

 

להשקיע בגינה

אם השקעתם בריהוט גן, בפרגולה וברצפת דק, מומלץ שתשקיעו גם בגינה. תוכלו לשים דשא סינטטי או דשא טבעי וכמו כן לשתול עצים, צמחי תבלין ופרחים. כך תוכלו לצור פינת חמד לכל דבר. התקינו גם גדר מאלומיניום ושער ואז בכלל תוכלו לשפר את הנראות של החלק החיצוני של הבית.

 

אבני פסיעה

לצד ריהוט הגן שלכם והגינה המעוצבת, תוכלו לשלב גם אבני פסיעה. רצוי לבדוק אילו גדלים רלוונטיים לגינה שלכם וכמו כן לבחור באבני פסיעה מתאימות. אם תבחרו באבנים דקות מדי, הן עלולות להישבר עם הזמן.

 

שורה תחתונה

על מנת לשפר את העיצוב החיצוני, נדרשת השקעה כספית לא קטנה. מה שכן, בזכות העובדה שהחלק החיצוני יראה מצוין, גם ערך הנכס שלכם יעלה בהתאם. על כן, אל תחסכו ונסו להשקיע ולטפח כמה שיותר את החלק הזה.