חשיבות הצללה נכונה באקלים הישראלי

ישראל ידועה כמדינת שמש, כשהטמפרטורות מגיעות לרוב למעל 40 מעלות במהלך חודשי הקיץ. בעוד שאור השמש יכול להיות מהנה, הוא גם יכול להזיק אם לא מתמגנים כראוי מפניו. וכשרוצים להנות במרפסת ובגינה: סוככים למרפסת, פרגולות ומוצרי הצללה יתנו הגנה והצללה גבוה לאקלים הישראלי.

סוככים מבית אלום חיפה – מחוברים לחלק החיצוני של בניין ניתנים לפתיחה כדי לספק צל. סוככי הזרועות שלנו מיובאים קומפלט מחברת WEINOR גרמניה עשויים אלומיניום, ברגי נירוסטה עמידים לכל פגעי מזג האוויר ובד אנטי בקטיריאלי שמסנן קרינה ומפחית חום בזמן שהסוכך פתוח, ניתן לפתיחה וסגירה על ידי מנגנון ידני או חשמלי. 

סוככים ניתנים להתקנה מעל חלונות, דלתות ומרפסת וגינות ומהווים בחירה פופולרית עבור בתים ועסקים בישראל.

פרגולות בדומה לסוככים מתאימים לכל ימות השנה עם גג נפתח ונסגר או גג קבוע הנתמך בעמודים או תלוי.

הם מותקנים  לעתים קרובות בחללים חיצוניים כמו גינות, פטיו ומרפסות וניתן להקים אותן כקבועות או כפרגולות חשמליות. פרגולות יכולות להיות עשויות מעץ, מתכת או חומרים אחרים וניתן להתאים אותן לצרכים הספציפיים של הנכס. הפרגולה החשמליות שלנו עשויה מאלומיניום, ברגי נירוסטה צבע בתנור, גג הפרגולה נפתח ונסגר עם 3 שכבות של P.V.C. בקיץ מסנן קרינה מפחית חום, בחורף אטום למים ושקט בגשם.

בנוסף לסוככים ולפרגולות, ישנם גם מוצרי הצללה נוספים שניתן להשתמש בהם כדי להגן מפני קרני השמש המזיקות. אלה כוללים סוככי מסך, סוככי זרועות ועוד, המורכבים בחלק החיצוני של החלונות וניתנים לשליטה באמצעות שלט או מנואלה ידנית.

קיימת חשיבות מאוד גדולה להצללה נכונה באקלים הישראלי. בנוסף לנוחות והגנה מקרני השמש, מוצרי הצללה יכולים לסייע גם בהפחתת עלויות האנרגיה. על ידי חסימת חום השמש, סוככים ופרגולות יכולים לעזור לשמור על קור מבנים, להפחית את הצורך במיזוג אוויר ולהוזיל את חשבונות האנרגיה.

הם יכולים גם להאריך את תוחלת החיים של רהיטי חוץ, צבע וחומרים אחרים על ידי הגנה עליהם מפני דהייה ובלייה. ובשימוש על חלונות ודלתות, הם יכולים לעזור להפחית את הסנוור ולשפר את הראות.

בבואכם לבחור את מוצר ההצללה המתאים לבית או לעסק שלכם בישראל, יש לקחת בחשבון מספר גורמים. ראשית, שקול את מיקום המוצר ואת הכיוון אליו יפנה. זה יעזור לקבוע את גודל וסוג המוצר הדרוש. לאחר מכן, חשוב על הסגנון והעיצוב של המוצר. סוככים ופרגולות מגיעים במגוון סגנונות וצבעים ולכן חשוב לבחור מוצר המתאים לאסתטיקה הכללית של הנכס.

 

לבסוף, שקלו את החומרים ואת דרישות התחזוקה של המוצר. חומרים מסוימים, כמו קנבס ועץ, עשויים לדרוש תחזוקה רבה יותר מאחרים, כגון אלומיניום. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את אחריות היצרן ואת המוניטין של החברה שתבחר להתקין את המוצר.

לסיכום, הצללה נכונה במרפסת או בגינה חיונית באקלים הישראלי. סוככים, פרגולות ומוצרי הצללה אחרים יכולים לספק נוחות, להגן מפני קרני השמש המזיקות ולהפחית את עלויות האנרגיה. כשאתה בוחר את המוצר המתאים לבית או לעסק שלך כדאי להגיע לאולם התצוגה שלנו להתאמת מוצר הצללה וקירוי הנכון עבורך.