פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום חשמליות – הטרנד החדש

הבית הוא מקום המפלט שלנו ואין דבר חשוב יותר ממנו, אך אם יש דבר חשוב ביותר בבית הוא המרפסת של הבית שלנו. מרפסת הבית מאפשרת לנו ליהנות מטבע וכל זאת מטר מהבית שלנו. אך כיצד אנחנו יכולים לשהות במרפסת הבית זמן רב? הרי ישנה בעיה של חום ושמש? בכדי להתגבר על הבעיה הזו הומצאה הפרגולה. הפרגולה מאפשרת לנו ליהנות מטבע חיצוני ומיופי שלא נקבל בשום מקום אחר. אך כיום יותר ויותר אנשים מגלים כי לא די בפרגולה אלא כדאי שתהיה פרגולה חשמלית שתיתן לנו מענה הרבה יותר טוב. בשורות הבאות נפרט לכם את מדוע פרגולה חשמלית היא כל כך טובה ומדוע כדאי כל כך לקנות אותה.

מה היתרונות?

פרגולות הן אחד הדברים הטובים ביותר שאנחנו יכולים לקנות לבית שלנו ולמרפסת שלנו. הפרגולה העשויה מאלומיניום עמידה בפני פגעי מזג האוויר במה שמהווה יתרון עצום ומביא לכך שאנחנו לא צריכים לדאוג לתחזוקה שוטפת שלה מכיוון שהיא עמידה במיוחד. בנוסף פרגולה מתכווננת יכולה להיפתח ולהיסגר בלחיצת כפתור. הממשק שלה הרבה יותר נוח מכול מה שהכרנו ואנו יכולים להשתמש בה בצורה הרבה יותר חכמה. זהו יתרון עצום של הפרגולה ואנו כצרכנים צריכים להיות מודעים לו. בעזרת הפרגולה החשמלית והמנגנון שלה אנחנו יכולים להחליט כמה אור יכנס אלינו הביתה וכמה הפרגולה תהיה פתוחה לאורך כל הדרך.

מה הבעיה עם פרגולה מעץ?

ראשית חשוב להבין כי עץ הוא חומר הרבה פחות חזק מאלומיניום ואנחנו צריכים להיות מודעים לכך כאשר אנחנו חוככים בדעתנו איזה פרגולה לשים. בנוסף יש לזכור כי פרגולה מעץ אינה חשמלית והמשמעות היא כי אנחנו לא יכולים לקבוע בה כמה אור יכנס. לכך יש משמעות עצומה והשפעה על איכות השימוש שלנו עם הפרגולה.

לכן כאשר אתם מתלבטים בין פרגולה מעץ לפרגולה מאלומיניום זכרו כי פרגולה מאלומיניום מחזיקה בחובה הרבה יותר יתרונות אל מול הפרגולה מעץ ועלינו לזכור זאת. כך שנראה כי עדיף לנו לבחור בפרגולה מאלומיניום.

חברתנו מתמחה במוצרי אלומיניום החל משנת 1979.

חברתנו, חברה משפחתית המנוהלת על ידי שני האחים, מייצרת ומתקינה פרגולות אלומיניום בנוסף למוצרים רבים אחרים, כולם עומדים בתקנים מחמירים.

בין מוצרינו תמצאו חלונות ותריסים משלל דגמים של חברת קליל (משווק מורשה), פרגולות ומוצרי הצללה – רב עונתיים, מגוונים ובהתאמה לדרישות הלקוח.

הפרגולות שאנו מציעים ללקוחותינו משלבות זכוכית ואלומיניום – חומר חזק, עמיד וחסין בפני אקלים חם ואיננו מחליד, .

השילוב של שני חומרים אלו יוצר פרגולה קלה במשקלה, קלה לניקוי, בעלת אורך חיים גבוה ובמראה מודרני ועיצוב נקי.

פרגולות אלו משמשות להצללה של המרפסת או החצר וניתן לעצב אותן במספר בשל דרכים, הכול בהתאמה לדרישות הלקוח.

באולם התצוגה של חברתנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פרגולות אלומיניום וכן תוכלו להתרשם מהטרנדים האחרונים בתחום.

בואו להתרשם מהמוצרים באולם התצוגה החדש שלנו:
ימים א'-ה' – 8:30-18:00
יום ו' 8:30-13:00
ניתן לתאם פגישה לשעות מאוחרות יותר
בטלפון – 04-8413281

השאירו פרטים ומומחה הצללה ייצור עימכם קשר

שמשיות
סוככים חשמליים
פרגולה חשמלית יחודית יבוא בלעדי, מתאימה לכל מזג אוויר,
מסננת קרינה ומפחיתה חום, אטומה למים ומתקבל במגוון דגמים ועיצובים.
Slider
סגירת תפריט
דילוג לתוכן
קבלו הצעה משתלמת במיוחד