פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום חשמליות – הטרנד החדש

הבית הוא מקום המפלט שלנו ואין דבר חשוב יותר ממנו, השקעה על עיצוב  פנים הבית הוא מאד נפוץ וחשוב אך לא פחות חשוב הוא השקעה על חוץ הבית.

המרפסת של הבית שלנו  או גינת הבית מאפשרת לנו ליהנות וגורמת לבית להיות גדול יותר, בעל ערך יותר גבוהה

אך כיצד אנחנו יכולים לשהות במרפסת הבית או בגינת הבית  זמן רב? הרי ישנה בעיה של חום ושמש בימי הקיץ וגשם בימי החורף.

בכדי להתגבר על הבעיה הזו הומצאה פרגולה אלומיניום. הפרגולה מאפשרת לנו ליהנות מחוץ הבית ולהיות מוגנים מפני הגשם והשמש בכל ימות השנה.

ואם כבר משקיעים על חוץ הבית אז פרגולת אלומיניום החשמלית המילה האחרונה בתחום הפרגולות – התשובה והפיתרון המושלם להנות מחוץ הבית בכל ימות השנה וכל זאת בזכות יתרונותיה הרבים.

בואו להתרשם מהמוצרים באולם התצוגה החדש שלנו: ימים א'-ה' – 8:30-18:00 יום ו' 8:30-13:00 ניתן לתאם פגישה לשעות מאוחרות יותר בטלפון – 04-8413281

השאירו פרטים ומומחה הצללה ייצור עימכם קשר

צפו בפרוייקטים שביצענו והמלצות מלקוחות

גלריית תמונות פרגולת אלומיניום

יתרונות פרגולה מאלומיניום חשמלית

פרגולות הן אחד הדברים הטובים ביותר שאנחנו יכולים לקנות לבית שלנו ולמרפסת שלנו. הפרגולה העשויה מאלומיניום עמידה בפני פגעי מזג האוויר במה שמהווה יתרון עצום ומביא לכך שאנחנו לא צריכים לדאוג לתחזוקה שוטפת שלה מכיוון שהיא עמידה במיוחד. בנוסף פרגולה מתכווננת יכולה להיפתח ולהיסגר בלחיצת כפתור. הממשק שלה הרבה יותר נוח מכול מה שהכרנו ואנו יכולים להשתמש בה בצורה הרבה יותר חכמה. זהו יתרון עצום של הפרגולה ואנו כצרכנים צריכים להיות מודעים לו. בעזרת הפרגולה החשמלית והמנגנון שלה אנחנו יכולים להחליט כמה אור יכנס אלינו הביתה וכמה הפרגולה תהיה פתוחה לאורך כל הדרך.

בימי הקיץ החמים הפרגולה מסננת את קרני השמש ומפחיתה חום ברמה מאד גבוהה.

ובימי החורף, הפרגולה אטומה לגמרי ממים ושקטה בגשם.

בזכות היתרונות הנ"ל ניתן להנות מחוץ הבית בכל ימות השנה.

למה דווקא פרגולה מאלומיניום?

ישנם הרבה סוגי פרגולות – פרגולות מעץ, פרגולות שמשולב בהם אלמנטים מפלסטיק, כל הפרגולות הנ"ל זקוקות לתחזוקה. וישנו בלאי על הפרגולות הנ"ל כאשר הם חשופות לשמש ולפגעי מזג האויר.

פרגולת אלומיניום הינה חזקה, לא מצריכה תחזוקה ואין בלאי.היא מתאימה לכל פגעי מזג האויר בזכות החומרים האיכותיים שממנה היא בנויה.

מה הבעיה עם פרגולה מעץ?

ראשית חשוב להבין כי עץ הוא חומר הרבה פחות חזק מאלומיניום ואנחנו צריכים להיות מודעים לכך כאשר אנחנו חוככים בדעתנו איזה פרגולה לשים. בנוסף יש לזכור כי פרגולה מעץ אינה חשמלית והמשמעות היא כי אנחנו לא יכולים לקבוע בה כמה אור יכנס. לכך יש משמעות עצומה והשפעה על איכות השימוש שלנו עם הפרגולה.

לכן כאשר אתם מתלבטים בין פרגולה מעץ לפרגולה מאלומיניום זכרו כי פרגולה מאלומיניום מחזיקה בחובה הרבה יותר יתרונות אל מול הפרגולה מעץ ועלינו לזכור זאת. כך שנראה כי עדיף לנו לבחור בפרגולה מאלומיניום.

אז פרגולה אלומיניום או פרגולה מעץ?

מבחינת מחירים פרגולה מעץ היא יותר זולה אך מצריכה תחזוקה שוטפת לעץ הפרגולה כי הפרגולה חשופה לשמש שפוקדת אותנו במהלך רוב השנה, והעץ מקרני השמש עלול להתיבש וניתן לראות את ההתיבשות ע"י סדקים וצבע דהוי.

בנוסף למעלה בכדי שהפרגולה תהיה אטומה למים מניחים סנטף שמרעיש מאד בגשם ומפחית חום ברמה גבוהה.

ישנם סוגי פרגולות שמשולבות עם פלסטיקה שלא מתאימות לפגעי מזג האויר.

פרגולות האלומיניום החשמליות לא זקוקות לתחזוקה, מתאימות לכל פגעי מזג האויר, מסננות קרינה ומפחיתות חום ברמה גבוהה, אטומות לגמרי למים ושקטות בגשם.

עם הפרגולות האלומיניום נהנים מחוץ הבית בכל ימות השנה לאורך שנים רבות.

פרגולות אלומיניום חשמליות מחירים

פרמטר המחיר הינו ע"פ מידה. ככל שמידת הפרגולה היא יותר גדולה המחיר למטר קטן.

פרגולה אלומיניום חשמלית מפרט טכני

הפרגולה עשוייה מפרופילי אלומיניום ונירוסטה העמידים בפני קורוזיה, גג הפרגולה עשויי משלוש שכבות של P.V.C. גמיש. הפרגולה מגיעה עם מנוע ושלט של חברת סומפי, את הפרגולה אלומינים ניתן להתקין בעזרת רגליים עם מרזב מים אטו בעזרת מוט נירוסטה ללא רגליים בכלל. פתיחה מקסימלית שלך הפרגולת אלומיניום כ 15 מטר רוחב ו 10 מטרים יציאה.

פרגולות אלומיניום חשמליות בצפון

אנו חברת אלום חיפה מזמינים אתכם לראות ולהבין את הפרגולת אלומיניום באולם התצוגה שלנו בצפון ברחוב חלוצי התעשיה 67 מפרץ חיפה,

פתחנו אולם תצוגה 250 מטר להבנת מוצרי הצללה וקירוי מתקדמים.

חברתנו מתמחה במוצרי אלומיניום החל משנת 1979.

חברתנו, חברה משפחתית המנוהלת על ידי שני האחים, מייצרת ומתקינה פרגולות אלומיניום בנוסף למוצרים רבים אחרים, כולם עומדים בתקנים מחמירים.

בין מוצרינו תמצאו חלונות ותריסים משלל דגמים של חברת קליל (משווק מורשה), פרגולות ומוצרי הצללה – רב עונתיים, מגוונים ובהתאמה לדרישות הלקוח.

הפרגולות שאנו מציעים ללקוחותינו משלבות זכוכית ואלומיניום – חומר חזק, עמיד וחסין בפני אקלים חם ואיננו מחליד, .

השילוב של שני חומרים אלו יוצר פרגולה קלה במשקלה, קלה לניקוי, בעלת אורך חיים גבוה ובמראה מודרני ועיצוב נקי.

פרגולות אלו משמשות להצללה של המרפסת או החצר וניתן לעצב אותן במספר בשל דרכים, הכול בהתאמה לדרישות הלקוח.

באולם התצוגה של חברתנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פרגולות אלומיניום וכן תוכלו להתרשם מהטרנדים האחרונים בתחום.

בואו להתרשם מהמוצרים באולם התצוגה החדש שלנו: ימים א'-ה' – 8:30-18:00 יום ו' 8:30-13:00 ניתן לתאם פגישה לשעות מאוחרות יותר בטלפון – 04-8413281

השאירו פרטים ומומחה הצללה ייצור עימכם קשר