פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום חשמליות – הטרנד החדש

הבית הוא מקום המפלט שלנו ואין דבר חשוב יותר ממנו, השקעה על עיצוב פנים הבית הוא מאד נפוץ וחשוב אך לא פחות חשוב ההשקעה על חוץ הבית.

המרפסת של הבית שלנו או גינת הבית מאפשרת ליהנות וגורמת לבית להיות גדול יותר ובעל ערך יותר גבוה.

אך כיצד אנחנו יכולים לשהות במרפסת הבית או בגינת הבית זמן רב? הרי ישנה בעיה של חום ושמש בימי הקיץ וגשם בימי החורף.

בכדי להתגבר על הבעיה הזו הומצאה פרגולה אלומיניום. הפרגולה מאפשרת לנו ליהנות מחוץ הבית ולהיות מוגנים מפני הגשם והשמש בכל ימות השנה.

ואם כבר משקיעים על חוץ הבית אז פרגולת אלומיניום החשמלית המילה האחרונה בתחום הפרגולות – התשובה והפיתרון המושלם להנות מחוץ הבית בכל ימות השנה וכל זאת בזכות יתרונותיה הרבים. 

פרגולות אלומיניום - עמידות וחזקות לאורך שנים

בואו להתרשם מהמוצרים באולם התצוגה החדש שלנו:
ימים א'-ה' – 8:30-17:00
יום ו' 8:30-13:00
ניתן לתאם פגישה לשעות מאוחרות יותר
בטלפון – 04-8413281

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד השאירו פרטים:

צפו בפרוייקטים שביצענו והמלצות מלקוחות

גלריית תמונות פרגולת אלומיניום

יתרונות פרגולה מאלומיניום חשמלית

פרגולות הן אחד הדברים הטובים ביותר שאנחנו יכולים להוסיף לבית שלנו ולמרפסת שלנו. הפרגולה העשויה מאלומיניום עמידה בפני פגעי מזג האוויר, זהו יתרון עצום שאנחנו לא צריכים לדאוג לתחזוקה שוטפת מכיוון שהיא עמידה במיוחד. בנוסף פרגולה מתכווננת יכולה להיפתח ולהיסגר בלחיצת כפתור. הממשק שלה הרבה יותר נוח מכל מה שהכרנו ואנו יכולים להשתמש בה בצורה הרבה יותר חכמה.  בעזרת פרגולת אלומיניום מתכווננת והמנגנון שלה אנחנו יכולים להחליט כמה אור יכנס אלינו הביתה וכמה הפרגולה תהיה פתוחה / סגורה.

בימי הקיץ החמים הפרגולה מסננת את קרני השמש ומפחיתה חום ברמה מאד גבוהה.

ובימי החורף, הפרגולה אטומה לגמרי ממים ושקטה בגשם.

בזכות היתרונות הנ"ל ניתן להנות מחוץ הבית בכל ימות השנה.

סרטונים מהתקנות פרגולה מאלומיניום

למה דווקא פרגולה מאלומיניום?

ישנן הרבה סוגי פרגולות – פרגולות מעץ, פרגולות שמשולב בהם אלמנטים מפלסטיק, כל הפרגולות הנ"ל זקוקות לתחזוקה קבועה, וישנו בלאי על הפרגולות הנ"ל כאשר הן חשופות לשמש ולפגעי מזג האויר.

פרגולת אלומיניום הינה חזקה, לא מצריכה תחזוקה ואין בלאי. היא מתאימה לכל פגעי מזג האויר בזכות החומרים האיכותיים שממנה היא בנויה.

אז פרגולה אלומיניום או פרגולה מעץ - מה עדיף?

חשוב מראש להגיד שאין פה תשובה מחולטת, בסוף צריך לשקול את ההבדלים ולבחור מה נכון לנו כלקוחות.

מבחינת מחירים פרגולה מעץ היא יותר זולה אך מצריכה תחזוקה שוטפת לעץ הפרגולה כי הפרגולה חשופה לשמש שפוקדת אותנו במהלך רוב השנה, והעץ מקרני השמש עלול להתייבש וניתן לראות את ההתיבשות ע"י סדקים וצבע דהוי.

בנוסף למעלה בכדי שהפרגולה תהיה אטומה למים מניחים סנטף שמרעיש מאד בגשם.

ישנן סוגי פרגולות שמשולבות עם פלסטיקה שלא מתאימות לפגעי מזג האוויר.

פרגולות האלומיניום החשמליות לא זקוקות לתחזוקה, מתאימות לכל פגעי מזג האויר, מסננות קרינה ומפחיתות חום ברמה גבוהה, אטומות לגמרי למים ושקטות בגשם בזכות גג מיוחד.

עם הפרגולות האלומיניום נהנים במרפסת בכל ימות השנה לאורך שנים רבות, זוהי השקעה חד פעמית משתלמת במיוחד.

מה הבעיה עם פרגולה מעץ?

ראשית חשוב להבין כי עץ הוא חומר הרבה פחות חזק מאלומיניום ואנחנו צריכים להיות מודעים לכך כאשר אנחנו מתלבטים איזה פרגולה לשים. בנוסף יש לזכור כי פרגולה מעץ אינה חשמלית והמשמעות היא כי אנחנו לא יכולים לקבוע בה כמה אור יכנס. לכך יש משמעות עצומה והשפעה על איכות השימוש שלנו עם הפרגולה.

לכן כאשר אתם מתלבטים בין פרגולה מעץ לפרגולה מאלומיניום זכרו כי פרגולה מאלומיניום מחזיקה בחובה הרבה יותר יתרונות אל מול הפרגולה מעץ ועלינו לזכור זאת.

פרגולות אלומיניום חשמליות מחירים

פרמטר המחיר הינו ע"פ מידה. ככל שמידת הפרגולה היא יותר גדולה המחיר למטר קטן. להעצת מחיר מותאמת אישית אנא פנו אלינו ונשמח לעזור.

מפרט טכני

הפרגולה עשוייה מפרופילי אלומיניום ונירוסטה העמידים בפני קורוזיה, גג הפרגולה עשויי משלוש שכבות של P.V.C. גמיש. הפרגולה מגיעה עם מנוע ושלט של חברת סומפי, את הפרגולה אלומינים ניתן להתקין בעזרת רגליים עם מרזב מים אטו בעזרת מוט נירוסטה ללא רגליים בכלל. פתיחה מקסימלית שלך הפרגולת אלומיניום כ 15 מטר רוחב ו 10 מטרים יציאה.

פרגולות אלומיניום בצפון

אנו חברת אלום חיפה מזמינים אתכם לראות את פרגולת האלומיניום באולם התצוגה שלנו בצפון ברחוב חלוצי התעשיה 67 מפרץ חיפה,

פתחנו אולם תצוגה 250 מטר להבנת מוצרי הצללה וקירוי מתקדמים.

חברתנו מתמחה במוצרי אלומיניום החל משנת 1979.

חברתנו, חברה משפחתית המנוהלת על ידי שני האחים, מייצרת ומתקינה פרגולות אלומיניום בנוסף למוצרים רבים אחרים, כולם עומדים בתקנים מחמירים.

בין מוצרינו תמצאו פרגולות ומוצרי הצללה – רב עונתיים, מגוונים ובהתאמה לדרישות הלקוח.

הפרגולות שאנו מציעים ללקוחותינו משלבות אלומיניום ו- PVC – חומר חזק, עמיד וחסין בפני אקלים חם ואיננו מחליד או נהרס.

השילוב של חומרים אלו יוצר פרגולה קלה במשקלה, קלה לניקוי, בעלת אורך חיים גבוה ובמראה מודרני ועיצוב נקי.

פרגולות אלו משמשות להצללה של המרפסת או החצר וניתן לעצב אותן במספר בשל דרכים, הכול בהתאמה לדרישות הלקוח.

באולם התצוגה של חברתנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פרגולות אלומיניום וכן תוכלו להתרשם מהטרנדים האחרונים בתחום.

שאלות נפוצות לגבי פרגולה מאלומיניום חשמלית

כמובן שפרגולות אלומיניום חשמליות אטומות לגמרי למים בנוסף הם מסננות קרינה, מפחיתות חום ברמה גבוה ושקטות בגשם, בעצם המילה האחרונה בעולם הפרגולות.

בשנים האחרונות אנו רואים שינויי מזג האויר קיצוניים בין עונה לעונה והקידמה מאפשרת לספק את הצרכים של אותה עונה.
בקיץ מזג האויר מאד חם ולכן פרגולה אלומיניום חשמלית הנאספת גם מסננת קרינה ומפחיתה חום ברמה גבוהה בזכות 3 השכבות של ה P.V.C עם שכבת פחם באמצע כך שבקיץ ובימים החמים במיוחד נרגיש הפחתה ונעימות במרפסת ובגינה.
ובחורף הקשה כשיש גשם חזק מאד שמגיע בכמות גדולה בבת אחת הפרגולה מאלומיניום אטומה לגמרי למים ושקטה בגשם ונותנת לנו להנות מהמרפסת או הגינה גם כשיורד גשם.

פרגולת אלומיניום נותנת לנו להנות במרפסת בכל ימות השנה וגורמת לנו להמשיך לבלות ולהנות גם בימים החמים של השנה וגם בימים הגשומים של השנה. אפשר לקנות למרפסת או לגינה ריהוט גן יוקרתי ולא לדאוג שהשמש תהרוס אותו או הגשם.
אז אם אתם עברתם לעבוד מהבית, והילדים שלכם לומדים מהבית ואתם מחפשים עוד פינה ללמידה או עוד פינה לעבודה או אם יש לכם מרפסת או גינה – זה הפיתרון המושלם עבורכם. בזכות הפרגולה מאלומיניום הגדלתם את הבית ויצרתם עוד מתחם שמוגן לגמרי מהגשם ומהשמש.

תוכן עניינים - סיכום מה היה לנו במאמר