פרגולה לחצר – כדי שנוכל לשבת בחצר

המרפסת שלנו היא אחד הדברים החשובים ביותר שיש לנו, ההנאה של ישיבה בחוץ. המשחקים שניתן לשחק עם הילדים שלנו ועוד ועוד דברים שניתן לעשות בכדי שההנאה מהמרפסת תהיה כמה שיותר גדולה. אין ספק כי המרפסת היא המקום הכיפי ביותר בבית. עם זאת, כאשר אנחנו יושבים במרפסת אנחנו רוצים הגנה מפני השמש. השמש הישראלית יכולה להיות מעצבנת במיוחד ולהוביל אותנו לקשיים מרובים. אך בכדי לטפל בשמש זו אנחנו יכולים לבנות פרגולה שתגן עלינו ותצל עלינו. זהו יתרון גדול שאנחנו יכולים להיות מודעים אליו ולהבטיח כי אנחנו נשב בחוץ בשמחה הגדולה ביותר שיש. אם אנחנו רוצים ליהנות מהגינה שלנו הרי שפרגולה היא הפתרון הטוב ביותר והיא יכולה לעזור לנו בצורה הטובה ביותר שיש.

מה הן יתרונות פרגולה מעץ?

אחת מסוגי הבנייה הנפוצים ביותר של פרגולות היא פרגולה מעץ. פרגולה זו נבנית מסוגים שונים של עץ והיא זולה יחסית לפרגולת אלומיניום הן מבחינת עלות החומר והן מבחינת עלות התקנתה שבהרבה מקרים יכולה להיות פרוייקט נחמד של DIY – עשה זאת בעצמך. אך טעמו המתוק של המחיר הזול מתפוגג מהר מאוד ואנחנו עלולים להישאר עם טעמה החמוץ של האחזקה התכופה שמצריכה פרגולת עץ על פני אחותה – הפרגולה מאלומיניום.  דבר נוסף רבים אוהבים את המראה של העץ וחושבים כי הוא יפה במיוחד. אך עם זאת, מראהו של עץ שלא תוחזק במסירות הראויה הוא לא מחזה יפה ואז אנו נאלצים לתבוע את העץ בצבעים שיסוו את התבלותו – גוונים חלקים שפחות מחמיאים לעץ ונראים נהדר בצביעה של אלומיניום .

מה הן יתרונות פרגולה חשמלית מאלומיניום?

כפי שניתן לקנות פרגולה מעץ כך ניתן לבנות פרגולה מאלומיניום. אלומיניום הוא חומר עמיד במיוחד והוא יכול להוות פתרון מצוין להצללה. בנוסף להבדיל מפרגולה מעץ את הפרגולה מאלומיניום ניתן לחבר למנוע חשמלי וכך לסגור ולפתוח את הפרגולה באופן פשוט וקל. העובדה כי תפעול הפרגולה יכול להיעשות בצורה הרבה יותר קלה מבטיחה כי אנחנו נחזיק בחובה ביתרונות עצומים ואנחנו נהנה ממנה הרבה יותר מכול פרגולה אחרת שיש. ניתן להחליט למשל כי אנחנו פותחים חלק מהפרגולה וכך לתת רק לאור שמש קטן להיכנס או להחליט לפתוח פתח גדול בפרגולה וכך לתת להרבה אור שמש להיכנס.

×
×

עגלת קניות

מוצרי ההצללה המתקדמים בישראל

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד
השאירו פרטים