סגירת פרגולה

סגירת פרגולה

הלכתם טרחתם והשקעתם בבניית פרגולה לקירוי המרפסת או הגינה,

ובאמת אתם מוגנים בפני ימי הקיץ החמים וימי החורף והגשם הקשים אבל מכיוון שישנם ימים בחורף שהגשם יכול להיכנס מהצדדים למרפסת או לגינה ובימי הקיץ החמים קרני השמש יכולים להיכנס מהצדדים ואנחנו רוצים לייצר לנו מרפסת או גינה שאפשר ליהנות בה בכל ימי השנה.

אנו בחברת אלום חיפה מציעים לכם פיתרון שכזה סגירת הפרגולה מסביב על ידי מסכי הצללה.

מסכי ההצללה נועדו למנוע בעונות הקיץ חדירה של קרני השמש. הבד של מסכי ההצללה חוסם 95% מקרניי השמש וזהו פתרון מעולה להצללה. ישנם מגוון בדים לבחירה שביניהם גם בדי רשת שניתן לראות דרכם החוצה, ובכך להפחית עוד את החום שנכנס למרפסת או לגינה דרך צדדיי הפרגולה.

בעונת החורף המסך הצללה מונע חדירת של מים לשטח שלכם, ואתם יכולים ליהנות מישיבה בפרגולה גם בימי החורף הסוערים וגם בימי הקיץ החמים.

אם אתם מעוניינים לבצע אירוע משפחתי ומעוניינים לעשות את זה בצורה קלאסית, פרטית , אינטימית הפיתרון בשבילך זה לסגור את הפרגולה ע"י מסך הצללה, ובכך ליצור חדר פרטי לכל דבר.

מסכי הצללה אצלנו מונעים ע"י מנגנון הפעלה ידני או חשמלי לפי נוחיותך. ולכן מסכי ההצללה שלכם יכולים להיות גם פתוחים או סגורים לפי החלטתכם והצורך האישי שלכם.

יש באפשרותנו מגוון בדים של מסכי הצללה לפי בחירתך או לבצע את סגירת הפרגולה ע"י P.V.C

ברשותנו מספר דגמים מיוחדים של מסכי ההצללה בעיצובי קסטה כולל הדגם ZIP הידוע.

אתם מוזמנים אלינו לאולם התצוגה להתרשמות של מסכי הצללה לסגירת הפרגולה בגינה ובמרפסת ובכך ליצור לכם חלל מושלם ויעיל לכל ימות השנה.

×
×

עגלת קניות

מוצרי ההצללה המתקדמים בישראל

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד
השאירו פרטים