חלונות ודלתות

חלונות ודלתות אלומיניום פרופיל בלגי

חברתנו הינה ספק מורשה של חברת קליל, אנו מציעים ללקוחותינו מבחר מדגמיה חברה תוך דגש על חלונות ודלתות אלומיניום סדרת קליל בלגי וסדרת קליל אופיס.

פרופיל בלגי:

בסדרת קליל בלגי ניתן למצוא חלונות ודלתות בעלי מראה מיוחד ופופולארי מאוד בקרב לקוחותינו, מראה המשלב בין כפריות למודרניות וחביב גם על מעצבים ואדריכלים. מבחינתנו, העבודה עם דגמי סדרת קליל בלגי היא נוחה מכיוון שמשולבים בה עיצוב המאפיין חלונות ברזל עם חומר אלומיניום על כל יתרונותיו.

אחד היתרונות הבולטים ביותר של חומר האלומיניום הוא שהוא אינו צובר חלודה כמו מתכות אחרות ולכן נח מאוד תחזוקה ונשמר במצבו המקורי לאורך זמן. בנוסף לכך, החומר מאפשר גמישות בעבודה ובעיצוב, מה שמקל גם עלינו וגם על האדריכלים, מאפשר כמה נקודות פתיחה וסגירה ופתח משתנה  לאור ולאוויר.

גם מספר הידיות שניתן לשלב בדגמי הפרופיל הבלגי, מאפשר ללקוחות לבחור בדיוק את מה שמתאים להם.

תחת קטגוריה זו תמצאו חלונות ודלתות הזזה, אלמנט "כנפיים", המאפשר הזזת כנף אל כנף, שילוב אלמנטים קבועים וכיסים בודדים ו/או כפולים.

אלומיניום הוא חומר אמין מאוד ואטום, כך שהחלונות והדלתות שתבחרו מסדרת קליל בלגי צפויים להחזיק בביתכם זמן רב בצורתם המקורית.

פרופיל אופיס:

בסדרת קליל אופיס תמצאו דלתות וחלונות הזזה שמתמודדים עם משקל רבו נשמרים לאורך זמן על אף החשיפה הבלתי נמנעת לגשם ולשמש.

מדובר בסדרה בעיצוב נקי וחלק במיוחד, עם מסילות שלהן מנגנון ייחודי נגד שחיקה ונעילה במספר נקודות.

דגמיה חלונות והדלתות בסדרת קליל אופיס, יתאימו לדירות, בניינים ומשרדים.

המערכת ניתנת לשילוב עם כנף אחת או שתי כנפיים, פתיחה פנימה או החוצה, אפשרות לצירים סמויים ואלמנטים נוספים שמאפשרים ביטחון ונוחות מרביים.

החלונות והדלתות בסדר הנאטמים לחלוטין ונשמרים לאורך זמן וניתן להוסיף להם זיגוגי חיד אור בשכבת יל הגנה מקסימאלית מפני רעשים.

גם הצד העיצובי של הסדרה לא נשכח. בסדרת קליל אופיס תמצאו מספר רב של צבעים ודוגמאות לשלב בדלת ותוב חלונות: גימור מטאומטאלי, מרקם מגורען או גימור במראה דלאסי, וכן אפשרויות רבות לבחירת ידיות.

חלונות ודלתות:

חלונות ודלתות פרופיל בלגי דגמים: קליל בלגי 4300, קליל בלגי 7300, קליל בלגי 1700.

חלונות ודלתות פרופיל אופיס דגמים: קליל אופיס 7500, קליל אופיס 9200, קליל אופיס 5500.

באולם התצוגה של חברתנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של פתרונות אלומיניום.

בואו להתרשם מהמוצרים באולם התצוגה החדש שלנו:
ימים א'-ה' – 8:30-17:00
יום ו' 8:30-13:00
ניתן לתאם פגישה לשעות מאוחרות יותר
בטלפון – 04-8413281

השאירו פרטים ומומחה הצללה ייצור עימכם קשר